Sepetim ( 0 )
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Hakkımızda

Sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurulan firmamız,  Yürüttüğü satış politikası ile kısa zamanda kendisini piyasa kabul ettirmiş, her geçen gün ürün satış yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en uygun fiyata en hızlı şekilde “Müşteri Memnuniyeti” doğrultusunda çözmeyi amaç edinmiş.Sürekli gelişmeye odaklanarak sektörde lider olmayı, tüm ilişkilerinde saygılı ve dürüst olmayı kendisine ilke edinmiştir.

Buhar , kızgın yağ, yüksek basınç hatları,yangın tesisatı,konut ve fabrika mekanik malzemeleri konusunda uluslar arası kalite ve standartlarına uygun, imalat kalitesiyle kendini ispatlamış markalarla çalışarak hızlı,kaliteli ve doğru hizmet vermektedir.

İş deneyimiyle süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz “Kalite” çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

KALİTE POLİTİKASI

Müşteri beklentileri ve kalite sistem şartları doğrultusunda en iyi kaliteyi; doğru, zamanında ve uygun fiyat garantisi ile sunan, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesine ve tedarikçilerle iyi ilişkilere sahip, tüm çalışanların gururla yer aldığı ekibi ile kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, lider bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kalite bilinçli ve müşteri odaklı pazarlama anlayışı ile Müşteri Memnuniyetinden ödün vermedensektörde sağlıklı büyümek

MİSYONUMUZ

Genç,yenilikçi,dinamik ve eğitimli insan kaynağı ile müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini en hızlı doğru şekilde karşılamak.

 

 

Müşteri Hizmetleri « Tesisat Deposu
© Tüm Hakları Saklıdır
bilgi@tesisatdeposu.com.tr
Yazılım Click® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.